Kompendium wiedzy o AQQ

Opis

Logo

Funkcja "Daj mi znać"
Jeśli bardzo na kogoś czekasz, aby z nim porozmawiać i nie chcesz przegapić momentu, gdy dana osoba się pojawi, możesz skorzystać z funkcji "Daj mi znać" znajdującej się w menu kontekstowym kontaktu dostępnym po kliknięciu PPM na kontakt.

Zaznaczając opcję w rozwijanym menu "Aktywny (dowolny stan)" dostaniesz powiadomienie, gdy kontakt się pojawi. Możesz także określić, dla jakiego stanu chcesz otrzymać powiadomienie lub wybrać opcję powiadomienia, gdy kontakt zmieni opis.

Gdy otrzymasz powiadomienie o aktywności kontaktu możesz określić, co chcesz zrobić dalej. Kliknięcie LPM w obszar konkretnego powiadomienia otworzy okno rozmowy z danym kontaktem. Kliknięcie PPM będzie skutkowało otworzeniem okna rozmowy oraz ukryciem powiadomienia. Trzecia opcja z ikoną pozwala ukryć dane powiadomienie, dzięki czemu pojawi się ono jeszcze raz, gdy ponownie dla tego kontaktu zajdzie jakieś zdarzenie. Czwarta opcja z ikoną pozwala zamknąć powiadomienie, aby już się nie pokazywało.

Domyślnie lista powiadomień pokazuje się w lewym dolnym rogu ekranu, jednak można je bez problemu przesunąć w inne miejsce. Aby to zrobić wystarczy chwycić LPM za nagłówek dymka lub też w dowolne jego miejsce z wciśniętym klawiszem Ctrl.
Artykuł dodał: Deadmaster, dnia: 15 wrzesień 2012. Ostatnia aktualizacja: 21 luty 2013.