Kompendium wiedzy o AQQ

Opis

Logo

Facebook
Sieć Facebook znajdziesz w formie konta sieci Jabber. Aktualnie AQQ umożliwia obsługę listy kontaktów wraz z pobraniem awatarów, przesyłanie wiadomości tekstowych oraz notyfikacje o pisaniu.

Aby uruchomić sieć Facebook należy wejść do menu "Program" >> "Ustawienia" >> "Obsługa kont" >> "Konta", kliknąć na "Dodaj nowe konto" i wybrać z rozwijanej listy pozycję "Facebook".

Następnie kliknij "Użyj istniejącego konta" i wprowadź swoje dane.

Aby dodać do AQQ konto Facebook jako login należy podać swoją nazwę użytkownika, a nie adres e-mail, na który zarejestrowane zostało konto. Możesz sprawdzić jaką masz ustawioną nazwę użytkownika lub też ustawić nową w ustawieniach konta na Facebook'u klikając tutaj - nazwa jest wyświetlona w polu "Nazwa użytkownika".

Nie masz możliwości zmiany serwera, ponieważ jest on stały dla tego konta.
Autoryzacja
Z powodu zmiany procesu autoryzacji konta Facebook, po dodaniu go przy pierwszej próbie połączenia się z siecią zobaczysz okno autoryzacji.

Należy ponownie podać swój login i hasło oraz specjalny kod, jeśli logowanie dwuetapowe jest włączone. Dopiero po wykonaniu tych czynności będzie możliwe korzystanie z czatu Facebook'a w AQQ.
Artykuł dodał: Deadmaster, dnia: 19 marzec 2013. Ostatnia aktualizacja: 11 styczeń 2014.