Kompendium wiedzy o AQQ

Opis

Logo

Adobe Flash Player
Adobe Flash Player jest w AQQ wykorzystywany do wyświetlania reklam, jak i filmów z serwisu YouTube. Jeśli AQQ podczas uruchamiania wykryje brak zainstalowanego Adobe Flash Player’a dla Internet Explorer'a, to wyświetli stosowny komunikat.


Komunikat ten zawiera link otwierający przeglądarkę Internet Explorer na stronie z instalacją odpowiedniego oprogramowania. Będzie on wyświetlany przy każdym uruchomieniu AQQ do momentu kliknięcia w ten link. Jeśli przerwiesz instalację na tym etapie, to AQQ nie będzie wyświetlać już więcej tego komunikatu podczas uruchamiania, jednak zobaczysz go ponownie, jeśli spróbujesz odtworzyć film z serwisu YouTube.

Możesz także zainstalować Adobe Flash Player klikając tutaj. Jeżeli link do bezpośredniego pobierania z jakiś przyczyn nie działa, to należy wejść na stronę pobierania Adobe Flash Player'a i w kroku pierwszym z rozwijanej listy wybrać pozycję "Windows 7/Vista/XP/2008/2003", a następnie w kroku drugim wybrać "Flash Player for Internet Explorer" (dla Internet Explorer'a jest inna wersja, niż dla innych przeglądarek). Pamiętaj także o odznaczeniu oprogramowania opcjonalnego, jeśli go nie potrzebujesz. Kliknij przycisk "Pobierz teraz", aby pobrać instalator i zainstalować to oprogramowanie.
Windows 8
Windows 8 w standardzie jest wyposażony w oprogramowanie Adobe Flash Player i jego dodatkowa instalacja nie jest konieczna - reklamy i filmy z serwisu YouTube wyświetlą się od razu w Twoim AQQ.
Artykuł dodał: Deadmaster, dnia: 15 wrzesień 2012. Ostatnia aktualizacja: 15 kwiecień 2014.