Kompendium wiedzy o AQQ

Opis

Logo

System oraz Internet Explorer
AQQ jest silnie zależne od systemu operacyjnego oraz przeglądarki Internet Explorer. To właśnie za jej pomocą AQQ wyświetla zawartość okna głównego oraz okna rozmowy. Wymagane jest posiadanie przeglądarki Internet Explorer minimum w wersji 8, a najlepiej w najnowszej wersji dostępnej na Twoją wersję systemu operacyjnego.

Nie jesteśmy w stanie wykryć Twojej wersji systemu Windows. Dowiedz się jaki posiadasz system a następnie skorzystaj z tabeli dostępnej po kliknięciu w link, który znajduje się poniżej.

Pamiętaj, że wykrywanie systemu odnosi się jedynie do systemu Windows i może okazać się czasami błędne. Jeśli uważasz, że posiadasz inny system operacyjny niż ten, który został przez nas wykryty kliknij tutaj w celu uzyskania dostępu do pełnej listy systemów wraz z odpowiadającymi im wersjami Internet Explorer'a.
Zalecamy instalację możliwie jak najnowszej wersji tej przeglądarki dostępnej na Twój system operacyjny. AQQ będzie działać poprawnie na przeglądarce Internet Explorer 8, jednak instalacja jej nowszych odsłon może przyśpieszyć działanie AQQ. Przed instalacją zaleca się wyłączenie wszystkich działających programów, w tym AQQ. Instalacja Internet Explorer'a nie sprawdza legalności systemu. Mimo jego instalacji nadal możesz używać swojej przeglądarki. Jeśli Twoja wersja Internet Explorer'a jest zbyt niska AQQ poinformuje Cię o tym już podczas tworzenia przez Ciebie nowego profilu. Bezpośrednio w tym miejscu możesz pobrać odpowiednią wersję tej przeglądarki.


Równie ważne są aktualizacje systemu, które same w sobie zawierają aktualizacje Internet Explorer'a. Zaleca się instalowanie wszystkich ważnych oraz krytycznych poprawek systemu dostępnych w Windows Update. Należy również dbać o system pod względem wirusów oraz innego rodzaju złośliwego oprogramowania. Zapewni to prawidłową pracę AQQ.
Artykuł dodał: Deadmaster, dnia: 15 wrzesień 2012. Ostatnia aktualizacja: 29 styczeń 2014.