Kompendium wiedzy o AQQ

Opis

Logo

Nowe powiadomienia
AQQ sprawdza cyklicznie powiadomienia w wybranych przez Ciebie odstępach czasu. Zmienić częstotliwość sprawdzania możesz na zakładce "Centrum Powiadomień" klikając w przycisk "Opcje powiadomień". Gdy pojawią się nowe powiadomienia zobaczysz chmurkę informującą o tym, która dodatkowo zawiera informacje ile jest powiadomień z konkretnych źródeł. Kompozycje, które mają w oknie głównym toolbar, pokazują również licznik powiadomień. Informuje on, ilu nowych powiadomień jeszcze nie przeczytaliśmy.
Widżet powiadomień
Poza powiadomieniem w chmurce informacyjnej, AQQ wyświetla również widżet powiadomień bezpośrednio na pulpicie, który zacznie migać, jeśli pojawią się nowe powiadomienia. Dodatkowo zawiera on informację o ich ilości.

Widżet ten możemy przesunąć w dowolnie wybrane przez nas miejsce na pulpicie. Aby to zrobić, wystarczy złapać widżet LPM z wciśniętym przyciskiem Ctrl i przesunąć go tam gdzie, chcemy.

Jeśli uważasz, że widżet Ci przeszkadza, możesz go wyłączyć na stałe. Na zakładce "Centrum Powiadomień" kliknij przycisk "Opcje powiadomień" i odznacz opcję "Wyświetlaj widżet". Od teraz nie będzie się on już pojawiał (zostanie zwykła chmurka informacyjna).
Artykuł dodał: Deadmaster, dnia: 15 wrzesień 2012. Ostatnia aktualizacja: brak.