Kompendium wiedzy o AQQ

Opis

Logo

Instalacja AQQ
W tym artykule znajdziesz opisany krok po kroku proces instalacji AQQ. Zanim jednak proces instalacji się rozpocznie musisz posiadać na dysku pobrany instalator. Pobierzesz go z naszej strony głównej - AQQ.eu.
Która wersja AQQ?
W dolnej części strony znajdują się dwa odnośniki do pobrania AQQ - jeden w wersji 32-bitowej (x86) i drugi w wersji 64-bitowej (x64). AQQ x64 przeznaczone jest na 64-bitowe systemy operacyjne. Ta wersja AQQ nie będzie dała się uruchomić na 32-bitowej wersji systemu operacyjnego. Aplikacje 32-bitowe bez problemu działają w systemach 64-bitowych, zatem jeśli chcesz mieć u siebie 32-bitowe AQQ, to nic nie stoi na przeszkodzie. AQQ x64 to nowość i jeszcze nie wszystkie wtyczki są pod nie dostosowane. Po pobraniu odpowiedniej dla Ciebie wersji AQQ uruchom instalator.

Wykryliśmy, że posiadasz 32-bitowy system operacyjny, zatem zainstaluj 32-bitową wersję AQQ.
Krok 1 - Wybór języka
Na samym początku musisz wybrać język - albo polski albo angielski. AQQ automatycznie wykrywa język systemu operacyjnego, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby go zmienić.

Po wybraniu języka naciśnij przycisk "OK".
Krok 2 - Kreator
Następnie zobaczysz pierwszy ekran kreatora instalacji gdzie zobaczysz instalowaną wersję AQQ oraz ostrzeżenie mówiące o konieczności wyłączenia innych programów działających w tle w celu bezproblemowej instalacji programu.

Naciśnij przycisk "Dalej".
Krok 3 - Umowa licencyjna
Widzisz teraz na ekranie umowę licencyjną AQQ.

Po jej przeczytaniu naciśnij przycisk "Zgadzam się".
Krok 4 - Wybór komponentów
W tym kroku możesz określić, które elementy programu chcesz zainstalować. Znajduje się tu także informacja, ile AQQ potrzebuje miejsca na dysku twardym.

Po wybraniu komponentów naciśnij przycisk "Dalej".
Krok 5 - Wybór lokalizacji
Teraz możesz określić, w jakiej lokalizacji AQQ zostanie zainstalowane. Jeśli chcesz zmienić domyślną lokalizację, naciśnij przycisk "Przeglądaj…".

Po wybraniu lokalizacji naciśnij przycisk "Zainstaluj".
Krok 6 - Zakończenie
Po zakończeniu instalacji zobaczysz ostatni ekran kreatora, w którym możesz zakończyć pracę instalatora oraz określić, czy chcesz uruchomić AQQ zaraz po wyjściu z kreatora.

Naciśnij przycisk "Zakończ".
Artykuł dodał: Deadmaster, dnia: 20 styczeń 2013. Ostatnia aktualizacja: 15 kwiecień 2013.